Asma Kat Raf Sistemleri

Asma Kat Raf Sistemleri: Asma kat raf sistemleri insan gücünün kullanılarak yükleme ve toplama işleminin yapıldığı, raf ünitelerinin koridorlarına yürüme yolu yapılarak meydana getirilen raf sistemidir. Tavan yüksekliğinden daha iyi şekilde faydalanmayı sağlayan bu sistem, kişilere daha büyük bir alanın bırakılması için yapılan bir işlemdir. Mezanin adı da verilen bu raf sistemleri, depolama ve arşiv yapma şeklinde kullanılır. Bu raf sistemlerinde, klasörlerin düzenli şekilde kutulanması ve bu raflara yerleştirilmesi şeklinde depolama işlemi yapılır. Burada üzerinde durulan konu ise küçük ebatlara sahip olan kutuların, tek sıra halinde arşivlere yerleştirilmesidir. Bu gelişmiş raf sisteminde ayrıca platform olarakta kullanım yapılabilir. Depoların kullanımında maksimum alan sağlayan bu sistem, daha aktif bir kullanım alanı isteyenler için ideal olacaktır. Özellikle depo alanı tavanının tamamı kullanıldığından, depolama açısından maksimum sonuca ulaşılmış olur. Dayanıklı malzemelerden meydana getirilen raf sistemleri iyi bir kullanım açısından bütün avantajları sağlamış durumdadır. Böylelikle en çok zaman geçirilen depolara mükemmel bir çözüm getirilmiş olur.

Asma Kat Raf Sistemleri

Güvenli Bir Çalışma Ortamı

Depoları daha güvenli bir ortama dönüştürecek olan asma kat rafları çalışanların daha emniyetli bir şekilde eşya yüklemesine ve boşaltmasına imkan tanır. Üst kata giriş ve çıkış üniteleri aralarına da merdiven yapılmaktadır. Bu sayede alana giriş ve çıkışlar daha kolay bir şekilde yapılabilecektir. Yürüme yolları sayesinde depoya daha hızlı bir adım atılmış olur. Öte yandan platformlara da korkuluk eklenmektedir. Olası kazalara önlem olan bu durum sayesinde, çalışanlar daha kolay bir şekilde depolama işlemlerine devam edebilirler. Aynı zamanda asansör sistemi de bu raf sistemlerinde kurulabilecek diğer şeylerden biridir. Malzemelerin daha kolay yukarı çıkarılmasını ve indirilmesini sağlarken, çalışanların yükünü de büyük bir oranda azaltmış durumdadır. Böylelikle belki de en büyük uğraş olarak görülen yükleme işlemlerine bu sayede bir son getirilmiş olacaktır. Sizler için mükemmel çözümler ortaya çıkarmaya devam eden firmamız, bu konuda da sizleri yalnız bırakmamış durumdadır. Artık bu ürünlerden yararlanarak depolama sorunlarına bir çözüm getirebilirsiniz.

 

Kolay Kurulum

Bunun yanında son derece kolay bir kurulum sağlar. Ürün demonte şeklinde geldiği için konunun ustaları birkaç adımda raf sistemlerinin kurulumunu sağlayacaktır. İşlemlerin daha iyi bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bu sistem, zor olarak gördüğünüz işin anında sonuçlanmasına olanak sağlayacaktır. Böylelikle kısa süre içinde sizlere daha güvenli ve verimli olan depo kalmış olur. Burada çalışmalar daha aktif bir şekilde devam ederken, her zamankinden daha hızlı bir şekilde akmış olacaktır. Sizleri düşünen tasarımları ile adından söz ettiren firmamız, bugüne kadar ortaya çıkardığı pek çok yeni fikirle tüm beğenileri üstüne toplamış bir adres olmuş durumdadır. Sizlerde bu adresin gücüne güvenerek çalışma alanlarınızın her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için akılcı çözümler ortaya çıkarırken, bugüne kadar görmediğiniz tasarımlara da adını yazdırmış olacaktır. Daima müşteri odaklı çalıştığı için, teslimat sonrasında memnun kalacağınız sonuçların içine girmiş olacaksınız. Bugüne kadar sektörde yaşadığınız zorlukları bu şekilde ortadan kaldırırken, depolar için aldığınız en iyi kararın bu olduğunu fark edeceksiniz.